srebrna biżuteria, biżuteria srebrna sklep internetowy

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Jest z ludźmi od tysiącleci i mimo dostępności wielu nowych wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest pewnego rodzaju ozdobą człowieka, a także pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie często zakładają kobiety oraz panowie, maluchy oraz ich rodzice, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo czasu, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]